KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14655124

nr 1465 5124

Alfred Wetterström

(1863-1934), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 33, Kustlandskap. Olja på duk, 47x70, yttermått inklusive ram: 55x78 cm

Alfred Wetterström, svensk bildkonstnär född 1863, död 1934.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 maj 2022
kl 18:48:11

2/5 18:00:30 1      Vinnande bud

Alfred Wetterström

Läs mer om Alfred Wetterström